Taatu – een te gek spel!!
Wist je al de Taatu bestaat??
Taatu is net zo iets als Habbo. Met Habbo ben je een poppetje en ga je overal naartoe. Maar met Taatu woon je in een hotel en daar in de buurt ga je overal naartoe. Bijvoorbeeld: je gaat naar de disco. En met Habbo kan je niet naar de bioscoop en met Taatu kan je dat wel. En met Taatu heb je emoties en met emoties bedoel ik dat je verdrietig, boos, verliefd, blij, jaloers of je kan zelfs moe zijn!!!
De meeste Taatu’s zijn wel tussen de tien en veertien jaar. En als je een poppetje op het begin maakt dan kun je er allemaal spulletjes bijdoen zoals: mutsen, schoenen, gezichtzbeharing en brillen. En als je wil kan je ook een kamertje maken! Maar als je een kamer wil maken staat er niet *maak een kamer* maar dan staat er *maak een loft* En met loft bedoelen ze kamer….
En met Taatu kan je bijvoorbeeld naar de zuiderhoek dat is een park. Of wil je toch liever naar de bioscoop?? Of ga je lekker naar de bar om leuke moppen te horen. Of wil je veel veel liever lekker naar de disco??? En als je naar de haarkapsalon gaat dan zijn sommige kapsels wel 1of 2 tats en tats zijn euro’s. En de kleding kost ook wel wat tats, maar er is een specale afdeling van GRATIS kleding!! En bij de haarkapsalon zijn sommige kapsels ook GRATIS…. En als je wil kan jij je zelf kleden als inbreker of als coole Taatu…. of je kan je zelf heel heel grappig kleden. Of ga je stoere muziek luisteren?? Het kan allemaal!!!!!
En als je dat allemaal wil ga naar naar www.taatu.nl en daar maak je eerst een poppetje aan en log je in en dan kan je de Taatu wereld gaan bewonderen!
Leukvoorkids.nl. Een
Ik weet niet hoe je kan registreren op Taatu want er is nu aleen maar community en home en eeen forum
can
ga allemaal naar http://www.worldhotel.be dat is super leuk ik heb zelf 3 vriendjes als je mij zoekt heet ik mikayla
mikayla
taatu is niet zo leuk hie zijn een paar wesite niet zoals habbo maar dan met gratis credits zoal leethotel,sunnieday,rabbohotel.nabbohotel,playhango die zijn super cool
sara
taatu was vroeger anders , toen had je verschillende landen die je kon kiezen en nederland zat daar bij natuurlijk in het nederlands , nu is het een beetje veranderd want ze hebben nu alleen nog maar frankrijk en amerika/engeland . binnen kort word er weer een nederlandse versie geopent ze zijn nog aan het verbouwen . als die nederlandse versie er is voeg mij dan toe ik heet namelijk ; pony-f en ik heb het al een paar jaar , voeg amico12 dat ook toe en s-horse hun hebben het ook al heel lang
fiii
Kubra, Je hebt gelijk Taatu.com is niks iedereen spreekt er andere taals zoon taal als no comprendo senor (betekend ik snap het niet meneer/mevrouw). Of si si (betekend jaja,
Habbo is veeel veter een makelijker rabbo,evil,teen(was laats nog force), Op Taatu.com weet ik opeens niet hoe je je kamer vind
Jesse
Omg mensen sporen niet als ze Taatu leuk vinden HABBO is veel leuker dan Taatu
Maar wel van die Retrohotels zoals Yabbos.be en Holomind.nl enzovoort..
Dus ja Wie Taatu leuk vind is een SUKKEL.
Kubra
Holomind.nl
Camwijs.nl
Maxinhotel.nl
Dat zijn de leukste hotels. Nieuwste updates. Dus vip, huisdieren, rollers en nog veel meer.
Je kan ook vip kopen dat kost wel geld. Maar dan krijg je speciale codes dat je iemand naar je toe kan trekken en van je af kan halen, je kan ook moonwalk doen dan loop je 8teruit. En er zijn nog veel meer dingen. Dat je in een kamer kunt ook al zit ie vol. Je krijgt ook steeds cr. Heel leuk ;p
Mier
Debbo is veel leuker debbo hotel zoals habbo maar chaked :p kei veel credits
xxMartaxx zo noem ik op debbo.nl add me;)
xxMartaxx
ik ken het eigenlijk nog niet maar ik wil het wel proberen
bo
ik vind habbo wel leuk maar je moet voor cr betalen dus ga naar hobbs, leet en sunnie is 2 druppels water maar met gratis credits egt je maakt acc en je hebt 3000 cr te gek en je moet nie betalen
gunes
mensen ik wil taatu gaan spelen maar als ik een nick naam in vul komt er no speciaal caracter testaan terwijl het dan gewoon bv Brabander is of ananasje is als je weet wat ik dan moet doen stuur een mail naar dit adres
gabihoefnagel@hotmail.com
gabi
Hooii,
Zelf heb ik een hele tijd Habbo gespeeld, en heb ook wel eens Taatu geprobeerd. Ik vind Habbo altijd nog beter, ookal ben ik ermee gestopt.
Verder snap ik ook wel dat jij Taatu heel leuk kunt vinden, maar je argumenten zijn niet goed. In Habbo kan je wél naar de bioscoop, en daar ‘leef’ je ook in een hotel. Sorry hoor, het heet niet voor niets Habbo Hotel.
x Melanie
Melanie
leuk en cool
leon
Vin taatu wel oke, maar lang nie gedaan heb nog 3000+ tats, en aantal collectable’s
voor een klein prijsje mag iemand mijn account inclusief alles overkopen ik geef er niet meer om
groetjes,
nelz@live.nl voor interesse
Tatuudingetjes
taatu is zo leuk habbo ook maar daar is moelik om vip te worden
jisri
he, ik vidnt taatu echt 10000000000000000000000000000000000000000% leuker dan habbo, want als je ibj habbo een vriend maakt en die heb je net nie toegevoegd dan zie je die nooit meer, en bij taatu dan is het wat rustiger vind je die dus veel sneller, daarom is vrienden maken fijner, en ook omdat eht in habbo echt te druk is, en bij taatu worden ook myparty`s gehouden met wedstrijdjes en prijzen en een leuk thema, en je kunt nu voortaan bij taatu ook darten! ik heb het gebprobeerd, je meot het ook doen(TAATU) er waren al spelletjes, en bij habbo zijn de habbo`s niet goed gepikseld, en bij taatu kun je op 1 knop en je doet dan een e-moticon, bij habbo moet je even nadenken hoe dat zit, en dan zie je die emociton toch bijna niet, en bij taatu zijn de poppetjes altijd even groot en even mooier want bij habbo zijn het legoblokjes en bij taatu hebben ze een mooi figuur, ik speel al odnerant 3 jaar taatu ik weet het ik heb veel collskleding en bij bellen 0,80 24 tats!
owjaa, als het bijvoorbeeld kerst is zoals nu dan krijg je speciale kleding en meubels en die hebben dan dat thema maar ik zou colls nooit verkopen, ze izjn erg waardevol
nou ik ben dus -Gabrielle en als je rond taatu kijkt kan je me tegenkomen
-Gabrielle
KAN JE BIJ TAATU CASINO? NEE! KAN JE BIJ TAATU GRIJPER ? NEE! KAN JE BIJ TAATU POKEREN? NEE! DAAROM IS HABBO BETER!
Anoniem
cooool ik heb habbo en stardoll en taatooo
ik zal even de websites geven
http://www.stardoll.com
en
http://www.habbo.be/fr en nog andere
charlotte .lotte .valerie
stom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! spel zeeg
brandon
ik wil eenn spel zoals habbo
merith
habbo is veel leuker:) tatuu is heel saai:)dat is waar tatuu weet je niet wat er in is niks habbo is scetten speelen praaten vrienden maaken ik heb al80vrienden op habbo maar tatuu is echt saai ze moeten les krijgen van habbo habbo ik ga er elke dag heen tatuu niks habbo habbo vet coel habbo habbo habbo habbo habbo habbo vet coel vet coel echt coel
elham1 op habbo
ik snap niet hoe het werkt!!??
lizzy
ik begrijp het niet hoe moet je dit spel spelen
nithusha
tatuu is saai ik heb het gedaan en iedereen scheld je uit en je moet er echt voor betalen
dieke
Taatu was ooit wel leuk, maar ik ben er op een gegeven moment mee gestopt…
En mensen, leer Nederlands.
James
habbo is leuk maaar TAATU is beter !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ik heb egt heel lang op habbo gespeelt en nu speel in ongeveer al 4 jr op taatu goeeewd hee maar ik verzamel accounts van habbo dus geef je accounts van habbo en ik geef je tats voor taatu xxx gr adiidaszz
Adiidasz
Ik vind het een matig spel eerder voor kindjes EN als jullie taatu beginne 1 tip leer beetje typen want wat is een wepsite en saaaaite ?
Ddjdeantje
taatu is veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel leuker dan habbo ,habbo is saai de ventjes zijn lelijk,
de kleren ook. als je nieuw bent heb je bij taatu meer dingen die je krijgt voor in je loft dat zijn er negen en bij habbo zijn dat er twee of drie.eerst zat ik ook op panfu en dat is ook dom en dan op club pinguin dat valde nog mee en dan op habbo en daar was er niets te beleven dat was dus het saaist en dan op taatu en dat was echt suuuuuuuuuuuuuuuuper leuk dus stop maar met habbo (je moet niet)en begin maar met taatu (dat moet ook niet)
grtjes gymgirltje( zo noem ik op taatu)
gymgirltje
Hier ben ik dan nogmaals.
Sommigen van jullie hebben misschien een verkeerd beeld van Taatu zonder het te proberen (vooral de habbo’s dan).
Ik zeg niet dat jullie moeten Taatu spelen, maar wel dat je het best eens probeert voor je je conclusies gaat trekken.
Hierbij wil ik nog graag eens alle voordelen (en nadelen) opnoemen:
- Geen ruilfunctie, maar je kunt wel verkopen. Als je verkoopt krijg je weer Tats om oftewel terug uit de catalogus of 2de hands te kopen.
- Betere kwaliteit.
- Vele updates (nieuwe dingen) bv. Strand, Live Room, …
- Taatu luistert naar jouw ideeën en maakt ze waar.
- Kans op een Status (vroeger T-Job).
- Je houd je aangekochte kleren (je verliest ze niet na een maand als je HC op is).
- Collectables verzamelen en met winst verkopen.
- Kortere bans.
- Je kunt dingen winnen (Tats, meubels, collectors, speciale items die je niet kunt verkopen)
- Gezellige muziek (laatste hits) in openbare ruimtes.
- TV’s te koop waar je filmpjes op kunt bekijken van Youtube.
- Muziekcollectors, die kun je in je kamer zetten, erop klikken en dat liedje beluisteren.
- Nog veel meer.
Natuurlijk zijn er nog veel meer redenen om Taatu uit te proberen dan deze,
daarom: Ondek Taatu!
xLoverke
xLoverke
leuk
safaa
Wat kan je op taatu doen?
An Chi
IK WIENT HET LEUK EN GOED
RABIA
taatu is saaaai en bes eef te veek bans uit
dj-locklock
taatu is leuk maar habbo is ook niet mis ps probeer ook eens wabbo daar heb je 999999999999enz. coins leuk hé
jorik
Hooii,,
Taatu is über tof!
Je leert er veel vrienden kennen. ^^
De taatu staff’s hebben veel ideeen. Zo is er altijd wat te beleven op taatu! :3
Greetz Devil.
Devilangels
hey halemaal
ik vint habbo zool leuk vint je dat ook leuk?
ik heb dat sint 2007 gespeelt
is cooooooool speel dat ook
heb je dan ook popetjes en een huis
en kan je met imand praten en bla
blablablablablabla ;p
groetjes lindsy ;d
lindsy
leuk
anne-claire
lijkt me wel leuk een eigen wepsite
tara vd braak
WHAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!

I LOVVEE TAATUUU!!!!!!
taatu is de allerrrrrr beeste site ooit ooit ooit ooitttt!!xDD
veel maar dan ook echt veeeeeeel leukere poppetjes enz dan habbo ;|
en mooiere kleding enzo ;p
kom daarop en snelll XD
weeeh mijn naam is (op taatu ;d): play_girl_6-4
bubaaiii (L)
play_girl_6-4
ik vond het super mega cool xd
:p xx
ines
oke maar ik ben er niet helemaal mee eens
want trouwens jullie liegen een beetje hoorw
en met habbo kan je wel naar de bios en naar de disco
en ik vindt de kleren op habbo vele mooier!
mana-13
goed
daan
tis leuk
ines
Tatuu zuigt voor mij, het is best net zo stom als habbo, ik ga maar nu ff een kijkje nemen bij tatuu maar ik verwacht niets van die website
Adaja
hoe komt het dat ik niet kan inschrijven op taatu ik tik de site in en ik kan nix doen krijg enkel een venstertje van u tube …….help….
robin
Ik vind TAATU super leuk! Ik raad het je ook dan echt aan hé.
Ik speelde vroeger Habbo.
Maar ik werd geband voor 10 jaar ofzo.
Dat is wel heel erg …
ik was dan ook niet heel rijk maar had wel paar meubeltjes.
3 kamers , niet super vol maar wel gwn normaal vol.
En toen ik bij google zat te zoeken naar een virtuele wereld spel
zag ik opeens TAATU staan ik vond het gelijk leuk, en indd veel leuker dan TAATU.
De poppetjes zijn veel mooier, bij Habbo lijkt het wel een legopoppjes.
En bij grote ruimtes bij habbo zie je je popje de ogen enzo geneens!
Naja, iedereen moet zelf weten wat ie wil spelen!
In ieder geval ben ik gestopt met Habbo && Begonnen met TAATU!
Ik heette ook eerst op taatu kasumi70 alleen heb ik die verwijderd (:
Ik ben dus eigenlijk sinds 2007 een TAATU (16 mei 2007)…
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX HATICE XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Hatice
gheghe ik leer bijna niks in rl want ik zit te vaak op taatu ghihi
sweetxxxlove
Lol, op taatu zijn er trouwens ook veel meer wedstrijden waar je tats & meubels mee kunt winnen! :]
Ook speciale Quest’s bv. waarmee je een collector kan winnen die alleen diegene in de Top honderd hebbe
xLoverke
Ik zelf speelde Habbo, maar nu ik taatu speel vind ik het veel en veel leuker
en
terwijl je bij taatu kunt huilen lachen hard lachen,kotsen zweten etc,
1. in habbo is je avatar gwn van 4kantjes gemaakt :S
2. Ja, in taatu zijn de meubels duurder, maar vergeet niet! Als je smst,belt whatever krijg je wel veel tats tenminste meer dan credits dus in dat geval staan ze beiden quite
Op habbo kun je wel emo’s op je gezicht maar dat zijn alleen maar deze emo’s :
Taatu kleding enhaar is ook gratis maar als je wat mooier haar en kleding wilt kost dat wel tats, maar bij Habbo moet je daar ook voor betalen hoor! Daar moet je namelijk HC voor zijn
Groetjes Play_Boy
Play_Boy
ik vindt taatu supper leuk
vroeger toen ik begon met taatu..
dacht ik wat saai !! maar nu ist men favo spel!
sweetxxxlove
Hey hey!
Alle mensen van habbo vinden TAATU saai.
Maar; wat men vergeet is, habbo en taatu zijn eigenlijk wel erg verschillend.
Dingen die je op habbo niet kunt, kun je op taatu misschien wel.
Dingen die je op taatu niet kunt (ruilen bv.), kun je op habbo wel.
Maar ‘n keer je goed hebt rondgelopen op taatu, snap je wel hoe het is.
Ik heeft een paar voordelen en/of nadelen:
* De kwaliteit van TAATU is veel beter dan bij habbo, eerlijk gezegt vind ik bij habbo de ventjes slecht gepixelt.
* Als je wilt, kun je nog een collectorverzamelaar worden, als je dan veel collectors koopt in de catalogus voor bv. 20 tats , dan kan die collector binnen een jaar wel 1000 zijn!
* Men verkoopt hier en ruilt niet, als je verkoopt kun je ook veel sneller geld verdienen en moet je niet telkens bellen.
* De catalalogus is niet zo uitgebreid als bij habbo, maar bij TAATU kun je dingen kopen in andere werelden door je taalkennis (Bv TAATU Fr, TAATU Nl, Star ACC), en daarvoor moet je geen ander account aanmaken.
* Er zijn veel kleren en kleuren, ook in de kapper kun je uit meer dan 20 verschillende kapsels kiezen.
Ik ben dus xLoverke op TAATU en mij zou je kunnen vinden in de FR, EN, Star Accademy en Plus Belle la vie, meestal zit ik simpelweg in de NL maar in de andere werelden ben ik ook online (Mijn account is Nederlands!).
Ik zou simpelweg zeggen: Probeer het een dagje, en is het jou styl niet? Kap er dan mee.
xLoverke
xLoverke
Hoii ,
Ik noem Horsez_x op taatu
taatu is een coole saait , tis nogal verslavend !!
ik zit er iedere dag op !!
ik doe er alles aan om een T-job te krijgen !!
Horsez_x
beste taatu mensen ik ben de grootste fan van taatu en dat moeten jullie inzien ik speel elke dag op taatu en het zou de leukste dag van men leven zijn dat ik meer dan 1000 tats win en ik hoop dat taatu nog 100derden jaaren voort gaaat maar wat jullie ook doen kies mij voor het winnen van de lotto en geef mij 1000 tats
sexy_cirl
ik wil nugraag op taatu ik heb een peet maar ja het lukit nie
damien Todd
heeii,,
Taatu is een te gekke chat ik speel het al vanaf 27 december 2006 en ik speel het nu ook nog het is gwn erg verslavend ik heb daar ook heel veel vrienden en het is heelleuk als je heel veel kleding en spullen hebt zonder dat is het ook leuk hoor ik raad het jullie echt aan om ook taatu te maken..
Groetjes, Mana-13 (zo heet ik op TAATU)
mana-13
habbo is leuker dan taatu bij habbo kan je gratis pixels verdienen en lekker chatten of lekker gaan dansen of gaan waar je maaar heen wilt gaan of lekker gaan zwemmen eigelijk doen wat je maar wilt
charety
Habbo blijft gewoon de beste
Lalala
bij mij doet ie niet waar moet je registreren ?
anna
toooof spel man taatu en ik wil graag een t job hebben !
anywon3
echt cool zo’n spel de disco is gaaf daar zijn alijd veel taatu’s.
chipszakjeuhh
taatu is een te gek spel en habbo hotel is zo een saai twee jongens(quinten en bjorn) van men klas zijn habbo fraeks echt waar
camoron daiz
habbo is lauwer (:
x
Sharon
ik wil heeel graag vip woorden op taatu wnad ik vind tatu en taatuclub heel leuk en ik ben er echt geslaaft aan maar ik wil lit woorden wand ik vind het gewoon super dit ik weet gewoonniet wat ik moet zeggen ik wil ook heel graag vip woorden als dat kan !
naomi
bedoel kan iemand mij helpen???
xxx
nou ik vindt taatu ook wle leuker dan habbo maar aleen bij taatu als ik tats wil kopen via een sms dan gaat het niet dan zeggen ze dat ik het opnieuw moet proberen en dat vindt ik wel erg want is wel 1.50 per sms.En heb het al 4x keer geprobeerd.En nu heb ik nog steeds geen tats om spullen te kopen.Kan ik me Helpen?!!!!!!!! Ben raadeloos;)
xxx
ik speel habbo mar het is saai ik ben bestoolen daarom speel ik taatu ik heb veel collectors
jordyke505
ik vindt taatu super fijn
maar men vriend is ook reuze fijn
wat ik niet leuk vindt is dat je er soms niet op kan
zoals bij men tante die haar muis komt niet op het scherm
bij taatu kunnen jullie er iets aan doen
karatekit6
taatu is echt wel de max en veel beter dan habbo ik raad het iedereen aan want taatu is gwn de beste ik heb nog een tijdje habbo gespeeld en ik vond er niets aan tatu is veel …………veel beter
grts
ceetje94
ceetje94
hey
taatu is cool maar toffer dan habbo ik wilde bij mij thuis op habbo ik MOEST het downlaoden anders kon ik het nie spelen en op taatu moet je het nie eens op je computer op slaan echt als ik eht zelf speelde bij vrienden vond ik taatu veeeeel toffer
grtjs -lucas- van taatu
lucas
ik vind het leuk op taatu
exauce_2000
ik vind taatu super cool !!!!!! je hebt daar mooie kleding en kapsels bij haabo ook maar…… daar moet je hc voor zijn maar hier moet je er gewoon tats voor hebben en de meubels zijn ook super cool
noortje
wel mooi latursz
Natas
je hebt ge lijk mijd
danietsja
wat leuk dat taatu is
fatna123
Nou ik vindt dat je geen gelijk hebt dat taatu zo cool is. Trouwens volgens mij weet je niet zoveel van taatu want op habbo woon je juist in een hotel en in taatu in een appartement. NEE je weet dus niet goed hoe taatu in elkaar zit! de bioskoop bij taatu is helemaal niet zo bijzonder. Er komt er bijna niemand. En de meubels in taatu zijn hartstikke duur habbo is dus wel veel beter! Ook is kleding op habbo helemaal gratis je hoeft daar nier voor een nieuw kapsel te betalen. Bij habbo kan je ook emoties maar dan zelfs op je gezicht en niet een emoticon. Dus ik zal zelf nog ff nadenken wat nou leuker is!
Emelie
Hey, sommige ale toch die van taatu zullen mij toch herkennen hoop ik,
TAATU is een leuk spel
als ik je een ding mag aanraden: SPELEN!!!
Hier de link http://www.taatu.com
Zit je nu op taatu stuur dan een vriendenverzoek naar ”keverineke”"
Grtz keverineke
keverineke
op taatu en al
karen
ikemsw
karen
ja ik doe ook mee aan habbo maar ik kan zulke kamers niet vinden !
selina