Je bent hier: home »  creatief
Er snuffelen nu

bezoekers
rond op LvK ...

Lees creatieve tips


Je hebt zin om iets in elkaar te knutselen maar je weet even niet wat je wilt gaan maken? Knippen of plakken? Een stappenplan om een grappige cartoontekening te maken? Nou, dan vind je misschien op deze pagina's wel een idee waar je wat mee kunt.

In totaal zijn er op het moment zo'n 100 creatieve ideetjes te vinden op Leuk voor Kids. Als je denkt dat je wat leuks gevonden hebt, dan klik je op de meer lezen link om de inhoud van de tip te lezen.

Print kleurplaten. Download wallpapers. Lees knutseltips. Speel spelletjes!

Kies creatief

Het schattigste dier?

Vier foto's van schattige diertjes. Maar welke is nou het allerleukst? Doe de poll.

Check de kandidaten en breng jouw stem uit!

Da's lachu!

Toppunt van pech hebben

Wat is het toppunt van pech? ... Als je een eendagsvlieg bent en toevallig je dag niet hebt.

Tippie?!?

Heb je een suggestie voor een aardig spelletje, een toffe wallpaper, een leuke knutseltip of kleurplaten die je hier graag wilt terugzien?

Laat het dan weten via het contactformulier ...

Kleurige spin

geschreven door Hans
HyvesTwitterFacebookMySpaceHotmail

Een spin van pijpenragers en een kastanje

Een grappige en kleurige spin maak je in een handomdraai.

Leuk voor Halloween maar natuurlijk ook gewoon als herfstdecoratie.

Wat heb je nodig?

  • een kastanje
  • pijpenragers
  • plakoogjes
  • een stukje touw
  • een priem

Hoe maak je het?

  • Maak een gat in de kastanje. Dwars door de kastanje, van de bovenkant naar onderen.
    Let op: kijk heel goed uit dat je jezelf niet prikt met de priem als je dit doet. Vraag een volwassene om je te helpen als het niet lukt.
  • Steek het touwtje door het gat heen en maak een knoop aan de onderkant. Om te zorgen dat het touwtje niet meer terug kan.
  • Prik kleine gaatjes aan de zijkanten van de kastanje. Aan elke kant vier.
  • Knip acht stukje pijpenrager af — dit zijn de poten van de spin — en steek een stuk pijpenrager in elk gaatje dat je aan de zijkant van de kastanje gemaakt hebt.
  • Je spin kan nog niks zien. Doe daarom een paar plakoogjes op de kastanje. Die oogjes koop je bijvoorbeeld bij de Action of de Bruna. Blijven de plakoogjes uit zichzelf niet goed zitten? Gebruik dan wat hobbylijm om ze op te plakken.
  • Tenslotte hang je jouw spin aan het touwtje op voor het raam, zodat iedereen hem kan zien.

8 reacties

  1. heb nog niets gevonden :(
    maar tis hier wel tof! ;)

    noa

  2. ik vind het een leuke site voor als je eens niets te doen hebt en een beetje zin hebt voor te knutselen
    supppppppppppppppper!!
    ;) :)

    noa

  3. het is een leuk site maar a.u.b meer informatie

    bilal

  4. ik vind het zo stommmmmmmmmmmm

    maran

  5. heel leuk!!!
    ik heb 1 spinnenfamilie gemaakt met stukjes wol in diverse kleuren.

    chloë

  6. beet je moeilijk

    melisa

  7. er is niks aan wat heb je te doen

    gelijkerd

  8. stom stom stom

    poep

  9. Leuk!!!! En makkelijk.
    XxxxX

    Naomitje.

  10. leuk super

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx melissa

    melissa

  11. Ik heb iets gelijkaardigs gemaakt, maar dan met halve piepschuimbollen van verschillende formaten (geschilderd in verschillende kleurtjes).
    Zo kan je een leuke spinnenfamilie maken.
    Ik heb als spinneweb een bolletje klei gebruikt waarin ik in de ronde verschillende satéprikkers heb ik gestoken. Dan heb ik met restjes wol een verbinding gemaakt van het ene stokje naar het andere te beginnen vanaf de kleibol en dan zo naar boven; dan krijg je een spinneweb.
    ik heb dan de spinnenfamilie op het spinneweb bevestigd. Je kan het ook ophangen en als raamhanger gebruiken.

    caroline

Jouw mening





Let op: je mening geven is wat anders dan schelden of onfatsoenlijke taal gebruiken. Reacties die niet door de beugel kunnen worden pijlsnel van de site gehaald.